PokeWorld
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
PokeWorld

Zostań trenerem już dziś...


You are not connected. Please login or register

Icirrus City

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Icirrus City Empty Icirrus City Nie Maj 26 2013, 18:40

Tchomer

Tchomer
Admin
Admin

Icirrus City
Tutaj jest kolejna sala, tym razem lodowa, liderem jest Brycen Icirrus City VSBrycen
Oprócz sali w mieście są 2 mosty...
Może warto sprawdzić gdzie one prowadzą?

2Icirrus City Empty Re: Icirrus City Wto Maj 28 2013, 16:45

Alois



Swą niezwykłą wyprawę po Unovie, rozpoczęłam od jednego z miast leżącego w północno-zachodniej części regionu. Od dawna wiedziałam, że Icirrus City słynie z dwóch ogromnych mostów i lodowej sali, w której można stanąć do walki z tamtejszym liderem, Hachiku. Przed bramą prowadzącą do miasta znalazłam się w pewien słoneczny poranek, tuż przed wybiciem godziny 12. Odetchnęłam świeżym powietrzem i sięgnęłam po Ball, gdyż zorientowałam się, iż nie zdążyłam się jeszcze przywitać ze swoim starterem. Bez chwili zawahania wypuściłam nową towarzyszkę:
- Witaj Mijumaru! Nazywam się Aloe i będę od dziś twoją nową trenerką...- przedstawiłam się, a następnie obdarzyłam stworka szerokim uśmiechem- A więc, co chciałabyś najpierw porobić? Wiem, że musisz rozprostować kości po długiej podróży i bardzo Cię przepraszam za to, iż musiałaś tak długo czekać zanim zostałaś wypuszczona...

3Icirrus City Empty Re: Icirrus City Wto Maj 28 2013, 17:14

Tchomer

Tchomer
Admin
Admin

Gdy przywitałaś się z pokemonem, on zrobił dziwną minę (O.o).. I powiedział Osho ? Oshowoot ? (Kto to jest Mijumaru ) Pokemon zaczął opowiadać Ci teksty o przyjaźni.. I powiedział słodko Oshowot.. Osho-Wott (Póki jesteśmy w domu chciałbym pooglądać jednorożce..)

4Icirrus City Empty Re: Icirrus City Sro Maj 29 2013, 16:46

Alois



- Mijumaru jest japońską nazwą Pokémon'ów twojego gatunku...- odrzekłam na pierwsze pytanie Oshawott i pogłaskałam ją po główce, śmiejąc się cicho. Gdy natomiast usłyszałam ostatnią wypowiedź towarzyszki, zamurowało mnie. I skąd ja Ci teraz wytrzasnę jednorożca?- pomyślałam z sarkazmem. Chwilę potem na mojej twarzy znów zawitał uśmiech i bez zastanowienia palnęłam co mi tylko przyszło do głowy:
- Wiesz co? Chodźmy poszukać nowych przyjaciół...- najprawdopodobniej uległam gadkom o przyjaźni i jednorożcach.

5Icirrus City Empty Re: Icirrus City Sro Cze 05 2013, 19:13

Tchomer

Tchomer
Admin
Admin

Pokemonowi chyba spodobała się ta nazwa, ale chyba i tak woli żeby na nią mówiono po prostu Oshowott... Pokemon mówi, że powinnaś mieć jakieś płyty jednorożców, i koniecznie chce je oglądnąć...

6Icirrus City Empty Re: Icirrus City Czw Cze 13 2013, 19:17

Alois



- Oczywiście, że obejrzymy płyty z jednorożcami...- odparłam, lecz w mojej głowie zakotłowały się myśli: 'Wcale, że nie...' . Nie chcąc psuć miłej atmosfery, dalej dreptałam koło Oshawott ciesząc się przyjemną pogodą. Mówiąc szczerze, nie miałam ochoty na oglądanie jednorożców, więc dodałam tylko do poprzedniej wypowiedzi- Uważam, że najpierw powinniśmy jednak znaleźć kolejnego członka naszej paczki. W końcu im więcej osób ogląda jednorożce, tym lepsza zabawa!
Chwilę potem rozglądałam się już za stworkami, które staną przed szansą dołączenia do naszego team'u.

7Icirrus City Empty Re: Icirrus City Pią Cze 14 2013, 14:16

Tchomer

Tchomer
Admin
Admin

Pokemon, z choć nie chęcią, zgodził się z Tobą..  Poszliście szukać pokemonów.. Jak na razie nic.. Oshowott siada Ci na ramieniu i szukacie.. Dalej nic..

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach