PokeWorld

Zostań trenerem już dziś...

You are not connected. Please login or register

Striaton City

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 14]

76 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 11:49

Dostałem od profesora jakieś kupy pierwszego pokemona... Od razu przed Centrum pokemon rzuciłem balla w górę a z niego wyszedł pokemon. -Cześć mały, ja jestem Szlug, a ty pewnie jesteś Lickwik zgadza się? Wiesz, nie lubie mówić pokemon po nazwie tylko po ksywie... Może będę na ciebie mówić duszek? Co ty na to? Powiedział do pokemona i czekał na jej reakcje. Very Happy

Zobacz profil autora

77 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 11:51

pokemonka chile myślała wkońcu napisała na ziemi "iskra"

Zobacz profil autora

78 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 11:52

-Iskra, hymm, nawet lepsze od mojego! No to dobrze iskierko, co robimy? Może pozwiedzamy miasto? Powiedział, jak pokemon się zgodzi to idzie do jakiegoś ładnego miejsca na którym można dobrze potrenować. A jak pokemon się nie zgodzi to czekam na jego propozycje Very Happy

Zobacz profil autora

79 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 11:54

Pokemonka mówi że możecie pozwiedzać i wskakuje ci na ręce

Zobacz profil autora

80 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 11:57

Szukam jakiegoś dobrego miejsca z dużymi kamieniami na trening.

Zobacz profil autora

81 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 11:58

widzisz jakąś polane

Zobacz profil autora

82 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 12:05

-Dobra, musi wystarczyć. Iskierko dziś potrenujemy nad ufaniem... Chodzi oto że nie zawsze możesz wszystkim ufać. Czasem musisz powiedzieć nie... Ale dobra tam, nad tym potrenujemy potem. Teraz potrenujemy nad Smogiem. Musisz zgromadzić w swojej buzi dużo dymu, i wyprowadzić ten dym na powietrze... Dym musi być bardzo gęsty. Spróbuj... Jak nie będzie ci sie chciało to możemy poszukać przyjaciół... Very Happy

Zobacz profil autora

83 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 12:06

pokemonka woli drugą opcje

Zobacz profil autora

84 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 12:08

-Jak chcesz... Powiedziałem, denerwował mnie ten mały ćpunek, ale nie dawałem tego po sobie poznać... Wziąłem go na ręce i poszedłem szukać przyjaciół po wschodniej stronie miasta...

Rozpisz się ;:DD

Zobacz profil autora

85 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 12:11

chodziłeś i szukałeś jakiś ciekawych pokemonów iskierka zeszła ci z rąk i biegała po krzakach też szukając ale narazie nic nie znaleźliście

Zobacz profil autora

86 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 12:13

-Szukajmy dalej, może pójdziemy bardziej w bok... Very Happy

Zobacz profil autora

87 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 12:14

szliście i szukaliście ale nie znaleźliście żadnych pokemonów nagle usłyszałeś pżeraźliwy ryk... to był ryk bólu...

Zobacz profil autora

88 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 15:31

Biegne w strone ryku

Zobacz profil autora

89 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 16:25

zobaczyłes jaskinie a wniej umierajacego haxorusa z jajkiem axew dreczyły go mandibuzzy

Zobacz profil autora

90 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 18:53

[b]-Mam dwa wybory, albo pomóc mandibuzzy a potem wziąść se jajo, albo pomóc hexalucustam i mieć nic.... Ehhh nie cierpie być miłym... Iskierko użyj ember na ich głowach potem Ember po skrzydłach. Jak padnie jeden ptak rzucam w niego pokeballa i podchodze do kogos ta m Very Happy

Zobacz profil autora

91 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 19:38

jeden mandibuzz dostał mocno zaraz zaatakowały was dziobaniem lecz wtedy wrociło stado fraxiu i przegoniło tamtych iskra i ty podeszliscie do haxorus była umierajaca i ostatkiem sił podała ci jajo

Zobacz profil autora

92 Re: Striaton City on Czw Maj 30 2013, 21:19

-Mam nadzieje że Axew będzie szczęśliwe. Żegnaj. Powiedział i wrócił z Iskierką na pole treningowe. -Iskierko, postaraj się wytworzyć dym!

Zobacz profil autora

93 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 07:14

razem z jajem axew odeszliscie iskierka powiedziała że jest jej zbyt smutno po tym wydarzeniu aby mogła robic cokolwiek

Zobacz profil autora

94 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 08:31

-Iskierko, dlaczego nie chcesz trenować? Wiem że to było złe i smutne. Ale jak nie będziemy trenować to też nas to samo będzie spotykać. Spróbuj chociaż raz.

Zobacz profil autora

95 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 10:19

pokemon nie chce to było zbyt dołujące...

Zobacz profil autora

96 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 11:07

-No dobrze. To co robimy? Przecież bez treningu nie pójdziemy do sali...

Zobacz profil autora

97 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 11:32

pokemon mówi że potrzebuje pocieszenia powiedziała że poczeka w cp a ty możesz coś tam porobić...

Zobacz profil autora

98 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 13:26

-Nie iskierko! Samej może ci się coś stać! Idziemy razem na przed mieścia, może coś znajdziemy. Powiedział schował pokemona do balla i poszedł na przedmieścia

Zobacz profil autora

99 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 15:22

poszliście iskierka chlipała...

Zobacz profil autora

100 Re: Striaton City on Pią Maj 31 2013, 16:05

Denerowało mnie to że iskiera chlipuje. Jest dzieckiem, i jest głupia. Mam ochotę ją zamordować. -Co się stało Iskierko? Powiedział Szlug wyjmując nóż ~~!!~~ Nie no żartuje, ale mam na to ochote.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next